Průmyslové a výrobní podniky

Zlepšete interní komunikaci a angažovanost zaměstnanců. Dopřejte pracovníkům rychlý a přehledný přístup ke všem výrobním postupům a potřebným informacím.

Průmyslové a výrobní podniky

Popis

Obrazovky, displeje a infokiosky v kancelářích i ve výrobě

Pomocí Ki-Wi řešení dostanete k zaměstnancům v kancelářích i ve výrobě veškeré informace, aniž by museli být zrovna u svého počítače nebo vůbec nějaký měli. Pracovníkům můžete zasílat interní výzvy a upozornění a zvýšit rychlost jejich odpovědí či reakcí. Jednoduše je také upozorníte na blížící se školení a rovnou je necháte, ať si pro něj vyberou vhodný termín.

Napojením interaktivních kiosků ve výrobě přímo na váš informační systém získají pracovníci okamžitý přístup ke všem potřebným informacím. Od výrobních postupů, přes aktuální přehled o nevyčerpané dovolené, až po rozpis směn.Už se na ně nebudou muset ptát svých nadřízených a ti tak získají více času na svou práci.

Pomocí infokiosků můžete od zaměstnanců získávat také cennou zpětnou vazbu – prostřednictvím anket, které v systému snadno připravíte i vyhodnotíte. Pracovníci bezpochyby ocení možnost si prostřednictvím infokiosku zvolit z jídelníčku oběd na další den.

popis

Benefity

Co vám naše řešení přinese?

Snadnou správu informací z jednoho místa

Připravený obsah můžete v jediném okamžiku jednoduše nahrát nebo aktualizovat několika kliknutími z jednoho počítače na libovolný počet zařízení. Sdělení přitom můžete strukturovat a konkrétní obsah posílat jen na vybraný okruh zaměstnanců. Díky tomu šetříte nejen čas, ale máte naprostou kontrolu nad tím, co vaši zaměstnanci vidí.

Propojení na informační systém

Informační kiosky dokážeme pomocí našeho softwaru propojit na data z vašeho informačního systému. Zaměstnanci se pak k informacím z něj dostanou, aniž by museli mít k dispozici počítač. Po ruce tak budou mít vždy všechny potřebné podklady, výrobní dokumenty, ale i informace o skladových zásobách. Prostřednictvím zaměstnanecké karty se navíc dostanou k osobním informacím týkajícím se směn, dovolené nebo volby jídla na další den.

Novou úroveň firemní kultury

Dobře provedená interní komunikace může s pomocí informačních LCD panelů u zaměstnanců vytvořit pocit sounáležitosti s firmou a účasti na jejím úspěchu. Je to skvělý nástroj pro růst motivace a angažovanosti zaměstnanců. Kvalitně zpracovaný obsah na LCD obrazovkách navíc dobře působí i na důležité obchodní návštěvy anebo návštěvy z centrály.

Zpětnou vazbu

Pomocí našeho řešení můžete vytvářet a rozesílat ankety a průzkumy, které zaměstnanci rovnou vyplní. Pomocí online služby následně jednoduše vyhodnotíte výsledky. Stejně tak můžete zaměstnancům posílat různé výzvy a přihlášky a požádat je o přihlášení nebo o potvrzení jejich přečetní. Hned přitom vidíte, kdo odpověděl a kdo ne.

Případové studie

Které výrobní a průmyslové firmy řešení od Ki-Wi využívají?

foxconn-153x22
Zavedení LCD displejů s interními informacemi pomohlo nadnárodní IT firmě povýšit firemní kulturu na novou úroveň. Jak se jí to povedlo?

Přečtěte si případovou studii

johns-manville
Slovenská pobočka světoznámého výrobce skleněného vlákna nahradila původní papírovou dokumentaci ve výrobě informačními kiosky. Díky tomu se jí povedlo významně zvýšit efektivitu práce. Jak kiosky zaváděla a kdy se přínos dostavil?

Přečtěte si případovou studii

Další reference

  • johns-manville-64x44-bw
  • slovnaft-114x28-bw
  • teplarny-brno-197x50-bw

Zobrazit reference

    Napište nám - vymyslíme to společně!

    Nahoru