Retail

Nenechte nic náhodě a aktivně ovlivňujte nákupní rozhodnutí zákazníků přímo v místě prodeje. Vizuální komunikace v reálném čase pro vás bude významným pomocníkem.

Retail

Popis

Obrazovky, LCD panely a interaktivní kiosky přímo na prodejnách

Oživte své prodejny pomocí obrazovek a panelů s video obsahem, který ve vašich zákaznících vyvolá emoce a prohloubí jejich zážitek z nakupování. Poskytnout jim můžete také přístup k produktovým videím, návodům nebo interaktivnímu katalogu. Ukažte jim názorně vlastnosti vašich produktů a usnadněte jim tak nákupní rozhodování.

Propojte online marketing a obchod s kamennými prodejnami. Pomocí interaktivních kiosků můžete zákazníkům umožnit automatizovaný přístup do skladových zásob či věrnostního programu a nechat je tisknout si vybrané slevové kupóny.

popis

Benefity

Co vám naše řešení přinese?

Snadnou správu obsahu z jednoho místa

Připravený obsah můžete v jediném okamžiku prakticky odkudkoli jednoduše nahrát nebo aktualizovat několika kliknutími na libovolný počet zařízení na všech prodejnách. Díky tomu šetříte nejen čas, ale máte naprostou kontrolu nad tím, co vaši zákazníci na displejích a v kioscích vidí.

Nový nástroj pro podporu prodeje i image

Pomocí LCD obrazovek můžete zákazníky přímo na prodejně informovat o akčních nabídkách a novinkách ve vašem produktovém portfoliu. Vhodně zvolený obsah navíc upoutá návštěvníky prodejny, podpoří image vaší značky a změní pouhé nakupování v zážitek.

Vizuální informace ve správný čas a na správném místě

Interaktivní i kiosky představují neotřelý nástroj pro názorné předvedení výhod a vlastností vašich produktů. Zákazník tak vždy dostane informaci, kterou potřebuje. Díky umístění na prodejně mu dokážete ty správné argumenty předat na pravém místě v pravý čas, těsně před jeho nákupním rozhodnutím.

Propojení online světa s kamennými prodejnami

Informační kiosky dokážeme díky našemu softwaru propojit s daty z vašeho věrnostního systému, do kterého se může návštěvník přihlásit přímo na prodejně. Stejně tak je dokážeme napojit na váš e-shop nebo skladový systém. Zákazník tak může během chvíle zjistit, jestli je požadovaný výrobek právě skladem.

Data a zpětnou vazbu

Zákazníkům můžete v interaktivním kiosku pokládat anketní otázky a získat tak od nich cennou zpětnou vazbu. Kiosky navíc sbírají jasná a tvrdá data o všech zákaznících, které je využívají. Díky tomu můžete průběžně vyhodnocovat a vylepšovat strategii publikovaného obsahu.

Případové studie

Kteří zákazníci z oblasti retailui řešení od Ki-Wi využívají?


Největší česká síť obchodů s kuchyňskými potřebami na svých prodejnách využívá obrazovky pro přehrávání produktových videí. Některé z nich jsou navíc napojené na čtečky čárových kódů. K čemu tato kombinace slouží?

Přečtěte si případovou studii

Další reference

  • electroworld-bw
  • nestle-bw
  • globus-bw

Zobrazit reference

    Napište nám - vymyslíme to společně!

    Nahoru