Reklamní agentury

Účinná outdoorová reklama. Zacilte, naplánujte, odesílejte a měřte Vaši reklamu.

Reklamní agentury

Popis

Distribuujte reklamní sdělení na Vámi vybrané displeje. Můžete kdykoliv měnit, upravovat a aktualizovat obsah a zároveň vzdáleně monitorovat provoz displejů a interaktivních kiosků.

popis

Co řešíme

 • solved

  Ki-Wi Server je silný nástroj digitální outdoorové komunikace v reálném čase, tzv. Digital Signage. Hlavní přínosy našeho cloudového systému jsou:

  1. Rychlost a jednoduchost obsluhy systému
  2. Pokročilé plánování a cílení reklamních sdělení
  3. Úspora času – získáte více času na prodej reklamy
  4. Funkce pro úsporu energie a datového toku
  5. Úprava hlasitosti přehrávaného zvuku
  6. Vzdálený monitoring displejů
  7. Snadné reportování a výkazy

  To vše vzdáleně přes internet z jednoho místa.

Jak to funguje?

Vzdálené ovládání a plánování obsahu a zvuku včetně řízení displejů, tabletů a interaktivních kiosků probíhá prostřednictvím Ki-Wi Serveru a internetového prohlížeče na libovolném zařízení (PC, MAC, tablet a další).

 • 1. Nahrát & uložit

  Nahrajte obrázky, videa, zvuk, animace, webové stránky a texty. Vytvořte v Ki-Wi Serveru také komponenty, které ukazují počasí, aktuální zprávy, titulky, aktuální datum i čas a další.

 • 2. Zorganizovat

  Jednotlivá média uživatel pohodlně seřadí do playlistu. Playlisty je možné také členit do složek a hromadně zasílat na všechny displeje i vybrané. Ki-Wi Server nabízí možnost rozdělit obrazovku na několik obsahově samostatných a na sobě nezávislých částí.

 • 3. Naplánovat

  Ki-Wi Server umožňuje cílení a plánování obsahu kdykoliv a odkudkoliv. Nabízí pokročilé dynamické plánování s přesností na minuty. Co, kdy, v jakých intervalech, s jakou pravidelností bude zobrazováno, můžete snadno naplánovat pro každý displej zvlášť.

 • 4. Zacílit & odeslat

  V Ki-Wi Serveru jsou zobrazeny všechny displeje a libovolná výstupní zařízení. Ihned můžete vidět, zda je plocha online či offline, jaký obsah přehrává a kdy se naposledy zapnula. Jednotlivým displejům lze zasílat libovolný obsah, který chcete komunikovat na daných místech.

 • 5. Spravovat

  Snadné vzdálené ovládání a správa displejů, jednoduchá aktualizace a přizpůsobení obsahu. Možnost zastavit přehrávání, nastavit čas vypnutí i ztišit hlasitost přehrávání. Funkce vzdáleného vypnutí či restartování displeje ušetří Váš čas i náklady na servisní výjezdy.

 • 6. Analyzovat

  Analytický nástroj nabízí interpretaci získaných dat. Dokáže získávat data z interaktivních zařízení (dotykové panely), kamery, čtečky čárových/RFID kódů, klávesnice, myši a dalších. Pomocí kamery můžete sledovat, kdo zobrazený obsah viděl.

  Napište nám - vymyslíme to společně!

  Nahoru