Státní správa, města a obce

Ušetřete náklady na tisk a čas na zveřejňování úředních dokumentů.

Státní správa, města a obce

Popis

Zpřístupněte úřední, veřejné a turistické informace občanům i turistům.

Digitální úřední deska (DÚD) slouží pro snadné zveřejnění stále většího počtu úředních dokumentů. Ať má DÚD formu displeje za výlohou nebo venkovního kiosku, je nepřetržitě přístupná, čitelná i v nočních hodinách a zabezpečena proti neoprávněné manipulaci s dokumenty.

popis

Co řešíme

 • praha22-71x100 Praha 22
  I ostatním městům, obcím a subjektům veřejné správy usnadňujeme zveřejňování úředních informací.

  Úspora času i peněz při zveřejňování úředních dokumentů

  Zpřístupněte úřední dokumenty i informace z webových stránek o městě, okolí, regionu, kraji a státní správě díky vnitřním a nebo venkovním informačním kioskům. Zvyšte spokojenost občanů a turistů s informačním servisem města.

  Bezobslužnost a neustálý přístup

  Informační kiosek a digitální úřední deska je neustále přístupná a poskytuje výpis úředních dokumentů podle zvolených kategorií a vyhledávání dokumentů dle klíčových slov. Zvětšování textu, posun v dokumentech dotykem a psaní na virtuální klávesnicí je samozřejmostí.

  solved-praha

Další reference

 • pardubice-85x70
 • tabor-171x40-bw
 • zatec-120x40-bw

Zobrazit reference

Jak to funguje?

Používání digitální úřední desky nebo informačního kiosku je velmi jednoduché a zvládnutelné pro každého uživatele. Vzdálené ovládání, plánování a odesílání obsahu na displej za výlohou nebo venkovní informační kiosek probíhá prostřednictvím Ki-Wi Serveru a internetového prohlížeče na libovolném zařízení (PC, MAC, tablet a další).

 • 1. Nahrát & uložit

  Nahrajte obrázky, videa, zvuk, animace, webové stránky a texty. Vytvořte v Ki-Wi Serveru také komponenty, které ukazují počasí, aktuální zprávy, titulky, aktuální datum i čas a další.

 • 2. Zorganizovat

  Jednotlivá média uživatel pohodlně seřadí do playlistu. Ki-Wi Server nabízí možnost rozdělit obrazovku na několik libovolných částí pomocí šablon.

 • 3. Naplánovat

  Ki-Wi Server umožňuje cílení a plánování obsahu kdykoliv a odkudkoliv. Nabízí pokročilé dynamické plánování s přesností na minuty. Co, kdy, v jakých intervalech, s jakou pravidelností bude zobrazováno, můžete snadno naplánovat.

 • 4. Zacílit & odeslat

  V Ki-Wi Serveru můžete ihned vidět, zda je displej a nebo informační kiosek online či offline, jaký obsah přehrává a kdy se naposledy zapnul. Pokud máte vícero displejů/kiosků, lze jednotlivým displejům zasílat libovolný obsah, který chcete komunikovat na daných místech.

 • 5. Spravovat

  Snadné vzdálené ovládání a správa displejů/kiosků, jednoduchá aktualizace a přizpůsobení obsahu. Možnost zastavit přehrávání, nastavit čas vypnutí i ztišit hlasitost přehrávání. Funkce vzdáleného vypnutí či restartování displeje/kiosku ušetří Váš čas i náklady na servisní výjezdy.

  Napište nám - vymyslíme to společně!

  Nahoru