Digitální informační dispeje pro bytové domy

Sdílejte efektivně aktuální informace s obyvateli Vašeho domu

Digitální informační dispeje pro bytové domy

Popis


Pozvedněte úroveň bydlení i ve vašem domě instalací digitálních informačních panelů a zároveň se zbavte agendy spojené s tisknutím, vyvěšováním a udržováním platnosti papírových dokumentů.

Případové studie


Přečtěte si, jak digitální informační panel implementovala společnost FINEP v projektu svého nového bytového domu v Praze na Barrandově. Spojení LCD displeje, softwarového řešení Ki-Wi a nadčasových stavebních prvků vytvořilo „Kouzelné zrcadlo“, jak jej někteří lidé nazývají. Více informací najdete v následující případové studii.

Co řešíme


Ki-Wi Server je silný nástroj digitální outdoorové komunikace v reálném čase, tzv. Digital Signage. Hlavní přínosy našeho cloudového systému jsou:

  1. Rychlost a jednoduchost obsluhy systému
  2. Jednoduché sdílení informací
  3. Úspora času v porovnání s administrací tištěných dokumentů
  4. Vzdálený monitoring provozu displejů

To vše pohodně a vzdáleně přes internet z jednoho místa.

Jak to funguje?


Vzdálené ovládání a plánování obsahu a zvuku včetně řízení displejů, tabletů a interaktivních kiosků probíhá prostřednictvím Ki-Wi Serveru a internetového prohlížeče na libovolném zařízení.


1. Nahrát & uložit
Nahrajte obrázky, videa, zvuk, animace, webové stránky a texty. Vytvořte v Ki-Wi Serveru také komponenty, které ukazují počasí, aktuální zprávy, titulky, aktuální datum i čas a další.

2. Zorganizovat
Jednotlivá média uživatel pohodlně seřadí do playlistu. Playlisty je možné také členit do složek a hromadně zasílat na všechny displeje i vybrané. Ki-Wi Server nabízí možnost rozdělit obrazovku na několik obsahově samostatných a na sobě nezávislých částí.

3. Naplánovat
Ki-Wi Server umožňuje cílení a plánování obsahu kdykoliv a odkudkoliv. Nabízí pokročilé dynamické plánování s přesností na minuty. Co, kdy, v jakých intervalech, s jakou pravidelností bude zobrazováno, můžete snadno naplánovat pro každý displej zvlášť.

4. Zacílit & odeslat
V Ki-Wi Serveru jsou zobrazeny všechny displeje a libovolná výstupní zařízení. Ihned můžete vidět, zda je plocha online či offline, jaký obsah přehrává a kdy se naposledy zapnula. Jednotlivým displejům lze zasílat libovolný obsah, který chcete komunikovat na daných místech.

5. Spravovat
Snadné vzdálené ovládání a správa displejů, jednoduchá aktualizace a přizpůsobení obsahu. Možnost zastavit přehrávání, nastavit čas vypnutí i ztišit hlasitost přehrávání. Funkce vzdáleného vypnutí či restartování displeje ušetří Váš čas i náklady na servisní výjezdy.

    Napište nám - vymyslíme to společně!

    Nahoru