Vývojář HTML5

Jsme česká ambiciózní SW firma z Brna vyvíjející vlastní SW nástroje pro digitální podporu prodeje a interní komunikaci. Naší snahou je, aby digitální komunikace s nakupujícími v retailu a zaměstnanci ve firmách byla snadnější, efektivnější a zábavnější i díky Vám. Pomocí našich nástrojům umí naši klienti posílat a ovládat digitální obsah na jakékoliv obrazovce.

Nyní chceme povýšit naše nástroje na platformu a vytvořit tak globální produkt. Proto máte jedinečnou možnost tvořit od začátku zcela nový produkt – webovou aplikaci, která umožní zobrazování multimediálního obsahu na tisících digitálních obrazovek po celém světě.

Náplň práce, jež Vás bude bavit:

  • Agilní vývoj zcela nového inovativního produktu
  • Úzká vazba na moderní HW
  • Tvorba distribuovatelné aplikace pro celý svět
  • Spolupráce s dalšími členy vývojového týmu, experty a konzultanty
  • Prostor pro vlastní inovace a široké uplatnění zkušeností

Co je pro nás důležité:

  • Ukončené anebo právě probíhající VŠ vzdělání v oblasti IT
  • Výborná znalost HTML5, CSS3 a JavaScript (ES6)
  • Zkušenosti s Angular nebo React
  • Schopnost pracovat samostatně, zodpovědně a mít proaktivní přístup
  • Vzájemná důvěra a spolehlivost

Rovněž mnohé nabízíme:

  • Seberealizaci a rozvoj ve firmě, kde práce dává smysl, jasné výsledky a přínosy
  • Vliv na další směřování firmy a podíl na jejím globálním úspěchu
  • Zkušené kolegy, od kterých se budete moci hodně naučit a akcelerovat vaši kariéru
  • Menší tým s širokým záběrem technologií, zkušeností postupů a vysokou mírou autonomie
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Férovou mzdu dle pracovních zkušeností a bonusy podle výsledků
  • Flexibilní pracovní doba v příjemném pracovním prostředí v centru Brna a možnosti práce na dálku
  • Odborné vzdělávání
  • Benefity formou různých příspěvků
  • Firemní večírky, grilovačky, sport, výlety a akce za hranice všedních dní

Máte-li chuť se zapojit do smysluplné a kreativní práce v našem nadšeném týmu, anebo máte nějaký dotaz, tak neváhejte a napište Oldřichovi na emailu [email protected] anebo mu prostě přímo zavolejte: 734 622 430.

Nahoru