Backend developer (Go)

Jedinečná pracovní výzva pro silného hráče vytvořit od začátku zcela nový produkt – webovou aplikaci, která umožní šíření obsahu na tisíce digitálních obrazovek po celém světě. Postavíte globální produkt, na který budete pyšní a bude používán v mnoha (komerčních) oblastech: od obchodu až po průmysl. Díky Vám bude digitální komunikace snadnější a efektivnější. Vytvoříte něco, s čím bude, díky svým vlastnostem, radost dále pracovat a co bude bořit komunikační hranice a bariéry.

Kdo, že jsme? Další česká SW firma původem z Brna, která je mladá a dynamická v rozvoji vlastních SW nástrojů pro digitální komunikaci a podporu prodeje.

Náplň práce, jež Vás bude bavit:

  • Agilní vývoj zcela nové robustní webové aplikace
  • Návrh a implementace API
  • Práce s moderními technologiemi a nástroji (Docker, CI, CD..)
  • Komunikace s experty a konzultanty
  • Spolupráce s dalšími členy vývojového týmu
  • Prostor pro vlastní inovace a široké uplatnění zkušeností

Očekáváme mnohé:

  • VŠ vzdělání v oblasti IT
  • Zkušenost s některým běžným programovacím jazykem (Go, C#, Java, C, C++..)
  • Zkušenosti s technologií Docker a GIT
  • Schopnost samostatné, tvůrčí práce
  • Znalost AJ
  • Zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost a proaktivní přístup
  • Kamarádského kolegu se sportovním duchem

Rovněž mnohé nabízíme:

  • Seberealizaci a rozvoj ve firmě, kde práce dává smysl, jasné výsledky a přínosy
  • Vliv na další směřování firmy a podíl na jejím globálním úspěchu
  • Uplatnění vlastních zkušeností a inovací
  • Hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou (včetně studentů posledního ročníku VŠ)
  • Adekvátní platové ohodnocení dle pracovních zkušeností a bonusy podle výsledků
  • Flexibilní pracovní doba v příjemném pracovním prostředí a možnosti práce na dálku
  • Odborné vzdělávání
  • Různé příspěvky (sport, jazyky)
  • Časté firemní večírky, grilovačky, sport, kultura
  • Pravidelné čtvrtletní firemní výlety a akce za hranice všedních dní
  • Příjemné pracovní prostředí v centru Brna
  • Nástup možný ihned

Vyvolali jsme-li ve Vás chuť se zapojit do smysluplné a kreativní práce v našem nadšeném a v duchu stále mladém týmu?

Tak neváhejte a napište. Bude se na Vás těšit Oldřich, šéf našeho vývoje,
na emailu [email protected]. Anebo mu prostě přímo zavolejte: 734 622 430.

Nahoru