Informační displeje pro bytové domy

 

Informační displeje pro bytové domy jsou ideálním prostředkem, jak předat obyvatelům domu důležité a užitečné informace.

 

Popis


Představte si, že pokaždé, když vejdete nebo než vyjdete z prostor vašeho domu, budete mít možnost během pár okamžiků shlédnout novinky ze svého okolí.

Cestou zvýšení komfortu obyvatel touto cestou se rozhodla jít společnost Finep, developer v oblasti výstavby bytových domů. Ke zvýšení informovanosti obyvatel domu na Barrandově v Praze využila informační displej vestavěný za prostor zrcadla před domovním výtahem. Kdokoliv, kdo tímto prostorem projde, může získat informace týkající se domovních služeb, důležitých kontaktech, aktuálním čase a počasí a také o odjezdech spojů městské hromadné dopravy v dosahu. To vše rychle elegantně, přehledně a s nádechem nadčasovosti.

Stejným způsobem můžete zvýšit kvalitu bydlení ve vašem domě nyní také vy. Použití informačních displejů Vám přinese nejen zvýšení informovanosti obyvatel, ale také eliminuje nutnou byrokracii zejména členům komise společenství vlastníků. Ti již tak budou moci komunikovat s obyvateli bez nutnosti tisku a vyvěšování dokumentů, udržování aktuálnosti obsahu a také sledování jejich platnosti. A to vše z pohodlí domova nebo kanceláře. Přístup k takto podaným informacím ocení také lidé se sníženou zrakovou schopností..

Řešení v podobě digitálních informačních displejů je velmi dostupné, flexibilní a nenáročné na instalaci i obsluhu. Záleží jen na vás, do jakého prostředí obrazovky zasadíte a jak dalece je budete chtít propojit s dalšími technologiemi. Zařízení totiž nemusí být jen pasivním informačním nástrojem, ale s vhodným rozšířením se mohou stát i místem sběru informací.

Přidanou hodnotou informačních displejů od Ki-Wi Digital je také jednoduchá konfigurace a kontrola nastavení zobrazovaného obsahu. Krátké školení vám zajistí bezproblémovou orientaci v obsluze celého systému.

Nabídněte obyvatelům vašeho domu komfort dostupnosti aktuálních informací a zároveň se zbavte zdlouhavé manuální operativy. Držte krok s dobou a využijte potenciál moderních technologií naplno.    Napište nám - vymyslíme to společně!

    Nahoru