Rodinka HW produktů má nové členy

Naše rodinka hardware produktů se rozrostla o řešení, která v sobě spojují nejen praktičnost, ale také moderní design. Jejich využití je dostupné jak ve venkovních, tak i vnějších řešeních. Přizpůsobivost našich nových hardware řešení spočívá ve variantách volně stojících informačních kiosků a také nástěnných displayů či obrazovek, které umožňují široké využití ve výrobních podnicích, retailu či úřadech městské samosprávy. 

Mezi naše novinky s řešením do vnitřního prostředí patří zejména:

Indoor Master
Stylový samostatně stojící informační kiosek, který je vhodný třeba do úřadů městské samosprávy, aby svým čistým designem nenarušoval formální prostředí úřadů a poutal občany zejména informacemi, které v něm naleznou. Do jeho příslušenství také patří tiskárna či reproduktor.

020-1-720x426

Náhledy dostupných variant produktu.


Pricechecker

Představuje praktické řešení zejména do retailu se širokým sortimentem a jeho účelem je poskytnutí informací o cenách daného zboží nebo také přivolání obsluhy prodejny. Design pricecheckru je zcela v rukou zadavatele, který může vzhled informačního kiosku přizpůsobit designu prodejny.

Náhledy dostupných variant produktu.


Indoor Touch Wall

Nástěnný terminál odolný vůči prachu a vodě se stupněm odolnosti IP67, vhodný do náročného prostředí ve výrobních podnicích. Terminál umožňuje rychlé a snadné zobrazování výrobní dokumentace prostřednictvím aplikace Ki-Wi Guide. Do příslušenství terminálu patří také čtečka čárových kódů a čtečka čipů. Díky této funkci je možné identifikovat jednotlivé zaměstnance či rychle zobrazit požadovanou výrobní dokumentaci.

Náhledy dostupných variant produktu.


Do našich nových řešení pro vnější prostředí, která jsou nejvíce využívaná zejména jako HW pro aplikaci Digitální úřední desky ve veřejné správě patří:


Outdoor Glass

Představuje chytré řešení v podobě LCD displaye umístěného např. v budově úřadu za sklem výlohy nebo prosklené tabule, na které je z vnější strany vsazená dotyková vrstva. Tohle řešení je velmi praktické zejména v případě, kdy je nutné zabezpečit zařízení proti fyzickému poškození, ale zároveň umožnit občanům nepřetržitou dostupnost k informacím.

020-1-720x426

Náhledy dostupných variant produktu.


Outdoor Classic

Náš stálý produkt, který dostal modernější kabát. Součástí informačního kiosku je nově také reproduktor a kamera. Nabízí se ve dvou variantách – nástěnné řešení, nebo volně stojící informační kiosek o různých velikostech dle požadavků zadavatele.

Náhledy dostupných variant produktu.


Outdoor NOBO

Elegantní provedení venkovního kiosku, který je dostupný ve volně stojící variantě i ve variantě na stěnu a představuje moderní řešení digitální úřední desky pro městskou samosprávu. Součástí NOBO řešení je také klimatizace, která zabezpečuje stabilní teplotu informačního kiosku a chrání ho před přehříváním, čímž umožňuje jeho delší životnost.

Náhledy dostupných variant produktu.


Outdoor Imotion

Představuje nadstandardní řešení venkovních informačních kiosků ve variantě na stěnu i volně stojící. Součásti vybavení je také klimatizace, která zabezpečuje stabilní teplotu a chrání tak informační kiosk před přehříváním, čímž prodlužuje jeho životnost.

Náhledy dostupných variant produktu.

Více informací a technických specifikací o našich HW řešeních naleznete v sekci hardware nebo v našem produktovém katalogu.

 

Zpět na výpis novinek

Nahoru