Nová verze Ki-Wi Server 4.4 s rozšířenou škálou dovedností

Nová verze Ki-Wi Server 4.4 je výsledkem požadavků našich zákazníků i očekávání trhu. Přináší větší škálovatelnost a více dovedností pro efektivnější využití a lepší cílení přehrávaného obsahu. Řadu nových funkcí a výhod lze snadno vzdáleně řídit přímo z Ki-Wi Server.


Kombinace interaktivního a statického obsahu

Tato nová funkce umožňuje kombinaci interaktivního a statického obsahu na jedné obrazovce. Nabízí uživateli možnost libovolně rozdělit obrazovku na dotykovou a nedotykovou část. Příkladem využití nové funkce může být infokiosek pro město Aš, který ve své horní a spodní části zobrazuje statické informace pro prohlížení přehrávaného obsahu (např. obrázky, videa), které lze snadno aktualizovat a spravovat v Ki-Wi Serveru. V prostřední části infokiosku je interaktivní část, kterou lze ovládat dotykem.

020-1-720x426

Náhled do Ki-Wi Serveru, kde si uživatel může libovolně definovat interaktivní a statickou část obrazovky včetně zobrazovaného obsahu.


YouTube

Díky této nové funkci lze snadno na displeji, tabletu či infokiosku přehrát jakékoli video z YouTube vložením URL adresy do Ki-Wi Server. Stačí vložit URL adresu a nastavit kde a na kterém zařízení se video přehraje. Tato funkce umožňuje vyhnout se problémům s nepodporovaným formátem videí či zaplněním úložní kapacity v Ki-Wi Serveru.

020-1-720x426

Náhled do Ki-Wi Serveru, kde si uživatel může vložit URL adresu YouTube videa a vytvořit tak nové médium.


Power Point

Prostřednictvím Ki-Wi Serveru lze snadno přehrát jakýkoli obsah, třeba video či zvukový záznam, který je součástí Power Point prezentace. Ta se snadno přidá do playlistu v Ki-Wi Serveru jako médium a nastaví se její spuštění na zařízení(ch). Tuto funkci uvítají uživatelé, kteří jsou uživatelsky zdatní v PPT prezentacích a naopak není jejich silnou stránkou tvorba samostatných obrázků a videí.

020-1-720x426


White/Black list

Tato funkce je vhodná především pro interaktivní zařízení jako jsou infokiosky, tablety apod. Díky nové funkci lze v Ki-Wi Serveru snadno vytvořit seznamy povolených/zakázaných webových stránek a přiřadit je tak k jednotlivým zařízením, na kterých bude možné stránky navštívit či nikoliv. Uživatel tak může zamezit přístup k vybraným webovým stránkám, na které mají uživatele přístup, např. Facebook, IDOS či stránky s nevhodným obsahem. Lze se tak snadno vyhnout nedorozuměním a nepříjemnostem.

020-1-720x426

Náhled do Ki-Wi Serveru, kde si uživatel může definovat povolené a blokované stránky.

020-1-720x426

Náhled do Ki-Wi Serveru – list povolených a zakázaných stránek


Urgentní obsah

Častokrát je nutné se potýkat se situacemi, které si vyžadují urgentní řešení a to zejména co nejrychlejší a nejsnadnější doručení určité informace, např. různé poplašné či jiné důležité zprávy. Proto jednou z nových funkcí Ki-Wi Serveru je “odeslání urgentního obsahu” na vybraná či všechny zařízení. Toto lze v Ki-Wi Serveru snadno nastavit a “urgentní obsah” odeslat.

020-1-720x426

Náhled do Ki-Wi Serveru – urgentní obsah

020-1-720x426

Náhled do Ki-Wi Serveru – plánování urgentního obsahu

Zpět na výpis novinek

Nahoru