DOTACE na digitální úřední desku až 95 %!

Zajistěte bezpečnou a efektivní komunikaci s občany nejen v době pandemie. Komunikujte skrze digitální úřední desku, na kterou můžete nyní získat dotaci až 95 % z nové dotační výzvy č.109 (pro Prahu č.120). Ta je vypsaná pro obce, mikroregiony, svazky obcí i kraje. Na odeslání žádosti máte čas do 16. 6. 2020. 

Máme řadu zkušeností s realizací projektů financovaných přes dotace. Proto pokud byste potřebovali pomoci s vypracováním žádosti, rádi Vám doporučíme dotační agenturu. 

Jedinečná šance

Nepropásněte čerpání této štědré dotace a obstarejte pro své občany digitální úřední desku bez velké finanční zátěže Vašeho úřadu. Budete tak nepřetržitě, moderně a v souladu s legislativou komunikovat s občany. 

Jaké jsou naše výhody?

Obsluha naší digitální úřední desky je velmi jednoduchá a pohodlná. Obsah lze získávat ze spisové služby, na kterou digitální úřední desku napojíme nebo data zobrazit z redakčního systému (CMS) webu města. Spisová služba je výhodná z hlediska možnosti využití elektronického časového razítka (pro kontrolu zveřejnění/svěšení úředních dokumentů) a dostupnosti dokumentů i při výpadku internetu

Nabízíme také možnost využití denních a nočních spořičů, které snižují spotřebu energie a zároveň zvyšují životnost LCD panelu. Svítivost minimálně 2 000 nitů u našich LCD panelů zajišťuje dobrou čitelnost i na přímém slunci

Máme dlouholeté zkušenosti

Našimi klienty jsou například Ministerstvo vnitra, Ministerstvo dopravy, Ústavní soud a řada měst v České i Slovenské republice. Díky tomu podporujeme řadu redakčních systémů a spisových služeb (Ginis, ICZ e-spis, Galileo Corporation, Geovap, Triada a mnoho dalších). 

Chcete využít tuto dotaci na naši digitální úřední desku? Neváhejte nás kontaktovat!

Zpět na výpis novinek

Nahoru