Bezpečná komunikace za doby koronavirové

Rychlá a bezpečná řešení jsou v této době víc než aktuálním tématem. Ať už komunikujete uvnitř firmy s kolegy, nebo vně firmy se svými zákazníky. Vždy je potřeba efektivně nakládat s informacemi na několika zařízeních a místech najednou.

V Ki-Wi jsme pro vás připravili softwarové řešení, díky kterému budete moci veškerou komunikaci řídit na dálku online. Snadný proces zveřejňování informací vám ulehčí práci i čas. 

Ať už rozesíláte reklamní kampaň pro své zákazníky či informace pro zaměstnance, můžete je zveřejňovat z pohodlí vašeho domova nebo kanceláře. V období, kdy řádí různé viry se tak vyhnete osobnímu kontaktu a dalším, z toho plynoucím nepříjemnostem. 

Co k využití naší bezpečné komunikaci potřebujete?

Naše dva produkty Ki-Wi Player a Ki-Wi Server. Ki-Wi Player je software, díky kterému můžete přehrávat obsah na zařízení. Ki-Wi Server vám umožní nahrát obsah do zařízení vzdáleně.

 

 

Jaké zařízení budete potřebovat?

Ki-Wi Player je aplikace, která dokáže spustit obsah na jakékoliv digitální ploše. Pokud jsou vaše obrazovky dostatečně “chytré” a mají zabudovaný systém on-chip, dokáže na nich aplikace obsah zobrazit bez potřeby připojovat k obrazovce externí počítač. 

Ki-Wi Player je optimalizovaný pro operační systémy webOS Signage (LG), Tizen (Samsung), Android a Windows.

Spolu dobu koronavirovou zvládneme!

 

    Napište nám - vymyslíme to společně!

     

    Zpět na výpis novinek

    Nahoru