Průmyslové a výrobní podniky

Informujte a lépe angažujte zaměstnance. Zlepšete interní komunikaci ve výrobních prostorech.

Průmyslové a výrobní podniky

Popis

Zařazením digitálních obrazovek a infokiosků do prostředků podnikové komunikace zvýšíte reakce pracovníků na interní výzvy a upozornění, aniž by museli mít okamžitý přístup k počítači.

Dobře provedená firemní komunikace může s pomocí digital signage vytvořit mezi dělníky pocit sounáležitosti s firmou i pocit účasti na úspěchu společnosti a zvýšit jejich angažovanost a motivaci.

popis

Co řešíme

 • foxconn-153x22
  Jak dostat potřebnou informaci k pracovníkům tak, aby si ji skutečně přečetli. A to nejen z povinnosti. Tento problém řeší řada výrobních společností. Foxconn CZ a Johns Manville to již díky nám vyřešili.

  Úspora času manažerům i ušetření nákladů

  Ztrácí vedoucí Vašich provozů spoustu pracovního času vyhledáváním odpovědí na otázky pracovníků z výroby týkající se plánu směn, odvedených výkonů, dopravy, apod.? Nasazením digitálních displejů či interaktivních kiosků si pracovníci sami vyhledají potřebné informace a jejich vedoucím se uvolní ruce.

  Vyšší informovanost zaměstnanců

  Implementací systému Ki-Wi využívajícího LCD obrazovky nebo kiosky ve výrobních i kancelářských prostorách poskytnete zaměstnancům veškeré potřebné informace. Na jedné obrazovce zobrazíte vedle sebe současně sdělení HR oddělení či managementu, údaje o podnikových výkonech i časy dopravního spojení do podniku, jídelní lístek, předpověď počasí a například i světové zprávy.

  Aktualizace obsah u všech LCD displejů probíhá online z počítače zodpovědného pracovníka, který má k dispozici i vzdálený monitoring stavu displejů/kiosků.

  solved-foxconn

Další reference

 • johns-manville-64x44-bw
 • slovnaft-114x28-bw
 • teplarny-brno-197x50-bw

Zobrazit reference

Jak to funguje?

Vzdálené ovládání a plánování obsahu a zvuku včetně řízení displejů, tabletů a interaktivních kiosků probíhá prostřednictvím Ki-Wi systému a internetového prohlížeče na libovolném zařízení (PC, MAC, tablet a další).

 • 1. Nahrát & uložit

  Nahrajte obrázky, videa, zvuk, animace, webové stránky a texty. Vytvořte v Ki-Wi systému také komponenty, které ukazují počasí, aktuální zprávy, titulky, aktuální datum i čas a další.

 • 2. Zorganizovat

  Jednotlivá média uživatel pohodlně seřadí do playlistu. Playlisty je možné také členit do složek a hromadně zasílat na všechny displeje i vybrané. Ki-Wi systém nabízí možnost rozdělit obrazovku na několik obsahově samostatných a na sobě nezávislých částí.

 • 3. Naplánovat

  Ki-Wi systém umožňuje cílení a plánování obsahu kdykoliv a odkudkoliv. Nabízí pokročilé dynamické plánování s přesností na minuty. Co, kdy, v jakých intervalech, s jakou pravidelností bude zobrazováno, můžete snadno naplánovat pro každý displej zvlášť.

 • 4. Zacílit & odeslat

  V Ki-Wi systému jsou zobrazeny všechny displeje a libovolná výstupní zařízení. Ihned můžete vidět, zda je plocha online či offline, jaký obsah přehrává a kdy se naposledy zapnula. Jednotlivým displejům lze zasílat libovolný obsah, který chcete komunikovat na daných místech.

 • 5. Spravovat

  Snadné vzdálené ovládání a správa displejů, jednoduchá aktualizace a přizpůsobení obsahu. Možnost zastavit přehrávání, nastavit čas vypnutí i ztišit hlasitost přehrávání. Funkce vzdáleného vypnutí či restartování displeje ušetří Váš čas i náklady na servisní výjezdy.

 • 6. Analyzovat

  Analytický nástroj nabízí interpretaci získaných dat. Dokáže získávat data z interaktivních zařízení (dotykové panely), kamery, čtečky čárových/RFID kódů, klávesnice, myši a dalších. Pomocí kamery můžete sledovat, kdo zobrazený obsah viděl.

Napište nám - vymyslíme to společně!

ODESLAT

Nahoru

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Beru na vědomí