Řešení pro maloobchod

Ovlivněte aktivně nákupní rozhodnutí zákazníků v místě prodeje.

Řešení pro maloobchod

Popis

Poskytnout zákazníkovi přístup k aktuálním informacím, například o nabízeném zboží, produktových novinkách, akčních nabídkách i slevách na vhodně umístněných displejích, tabletech a interaktivních kioscích. Usnadněte a automatizujte přístup zákazníka do věrnostního programu.

Získejte silný nástroj vizuální komunikace se zákazníkem v reálném čase v místě prodeje.

popis

Co řešíme


 • I ostatním maloobchodníkům pomáháme řešit dnešní i budoucí výzvy v místě prodeje

  Podpora prodeje a cílená komunikace v reálném čase

  Produktová videa, návody i interaktivní katalog jsou účinným nástrojem podpory prodeje. Pokud je prostředí prodejny navíc doplněno lákavým obsahem na vhodně umístněných displejích a tabletech, zvukem i vůněmi, je zážitek z nakupování téměř kompletní. Tisk návodů i receptů by měl být samozřejmostí.

  Posílení věrnosti zákazníků

  Péči o stávající zákazníky se věnuje téměř každá moderní obchodní společnost. Dnes jsou její nedílnou součástí i věrnostní programy. Naše interaktivní kiosky umožňují neustálý přístup do věrnostního programu načtením čárového kódu z členské karty i tisk vybraných slevových kupónů.

  solved-tescoma

Další reference

 • electroworld-bw
 • nestle-bw
 • globus-bw

Zobrazit reference

Jak to funguje?

Vzdálené ovládání a plánování obsahu a zvuku včetně řízení displejů, tabletů a interaktivních kiosků probíhá prostřednictvím Ki-Wi Serveru a internetového prohlížeče na libovolném zařízení (PC, MAC, tablet a další).

 • 1. Nahrát & uložit

  Nahrajte obrázky, videa, zvuk, animace, webové stránky a texty. Vytvořte v Ki-Wi Serveru také komponenty, které ukazují počasí, aktuální zprávy, titulky, aktuální datum i čas a další.

 • 2. Zorganizovat

  Jednotlivá média uživatel pohodlně seřadí do playlistu. Playlisty je možné také členit do složek a hromadně zasílat na všechny displeje i vybrané. Ki-Wi Server nabízí možnost rozdělit obrazovku na několik obsahově samostatných a na sobě nezávislých částí.

 • 3. Naplánovat

  Ki-Wi Server umožňuje cílení a plánování obsahu kdykoliv a odkudkoliv. Nabízí pokročilé dynamické plánování s přesností na minuty. Co, kdy, v jakých intervalech, s jakou pravidelností bude zobrazováno, můžete snadno naplánovat pro každý displej zvlášť.

 • 4. Zacílit & odeslat

  V Ki-Wi Serveru jsou zobrazeny všechny displeje a libovolná výstupní zařízení. Ihned můžete vidět, zda je plocha online či offline, jaký obsah přehrává a kdy se naposledy zapnula. Jednotlivým displejům lze zasílat libovolný obsah, který chcete komunikovat na daných místech.

 • 5. Spravovat

  Snadné vzdálené ovládání a správa displejů, jednoduchá aktualizace a přizpůsobení obsahu. Možnost zastavit přehrávání, nastavit čas vypnutí i ztišit hlasitost přehrávání. Funkce vzdáleného vypnutí či restartování displeje ušetří Váš čas i náklady na servisní výjezdy.

 • 6. Analyzovat

  Analytický nástroj nabízí interpretaci získaných dat. Dokáže získávat data z interaktivních zařízení (dotykové panely), kamery, čtečky čárových/RFID kódů, klávesnice, myši a dalších. Pomocí kamery můžete sledovat, kdo zobrazený obsah viděl.

Napište nám - vymyslíme to společně!

ODESLAT

Nahoru

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Beru na vědomí